Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
1.736 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 9.5

30 Eylül 2015 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

Amerika Dil Okulları

Yabancı dil öğrenme deninlince akla ilk gelen ülkelerden biri hiç şüphesiz Amerika olmaktadır. İngilizceyi iyi öğrenmenin yanı sıra her türlü farklı imkana erişmenin kolay olduğu Amerika dil öğrenmek isteyen hemen her öğrencinin hayalidir. İş yaşamı için, akademik kariyer için veya sadece bir yabancı dil öğrenmek için bile Amerika Dil Okulları tercih edilmektedir.

Yabancı dil öğrenebileceğiniz merkezler arasında sizlere en çok farklı programı Amerika sunmaktadır. Çok uluslu ve çok kültürlü yapısı ile belki de yüzlerce aksanla muhatap olunabilir. Amerika Dil Okulları genellikle New York, San Diego, Irvine, Los Angeles, Santa Barbara, Orlando, Ohio, Berkeley, San Francisco, Atlanta, Philedelpia, Seattle, Washington, Miami, Chicago ve Boston şehirlerinde yoğunlaşmıştır. Çok büyük alana sahip olması nedeni ile farklı zevklere yelken açılabilecek bir ülke konumunda olan Amerika dil okulları olarak en üst düzeyde eğitim vermektedir.

Amerika dil okullarında yabancı öğrencilerin kariyer, iş yaşamı veya sertifika alma amaçlı olarak en fazla tercih ettikleri programlar içerisinde; Gmat Hazırlık, SAT Hazırlık, TOEFL, Tıbbi İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Pratik İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Genel İngilizce yer almaktadır.

Amerika dil okulları 60 farklı eyalet ve şehirdeki programlarıyla zengin içerikler sunmaktadır. Her seviyeye uygun sınıflar ile başlangıç aşamasından ileri seviyeye kadar her türlü eğitimin alınabildiği dil okullarının farklı farklı tarihlerde alınabiliyor olması da bu ülkeyi cazip hale getiriyor. Ayrıca bu dil okullarından alınan sertifikalar dünyanın en üst düzey sertifikalarıdır.

Amerika Dil Okullarının diğer bir cazibesi de orada sertifika programına katılan öğrencilerin bir şekilde orada iş bulabiliyor olması veya akademik kariyer yapıyorsa; kurduğu iletişimler ile oradaki üniversitelerde devam edebilmesi başlı başına tercih sebebi olmaktadır.

Amerika’da dil eğitimi almanın diğer bir avantajı da olası bir başarısızlıkta dil öğrenim süresini uzatabiliyor olmanızdır. Bu diğer ülkelerde rastlanmayan bir durumdur. Diğer ülkelerden farklı olan bir başka durum ise dil eğitimi amacıyla ülkeye gelen yabancı öğrencilerin tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma izinlerinin olmamasıdır. Sadece lisans, yüksek lisans veya doktora amaçlı gelen öğrencilerin çalışma izni bulunmaktadır.

Sizlere tavsiye edeceğimiz ve ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığını yaptığımız bazı okullarımızın linklerini paylaşmak istiyoruz.

Amerika dil okulları ve diğer yurtdışı dil okulları için daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 

Yurtdışı eğitim alt başlıklar

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

Henüz yurtdışı eğitim sorusu sorulmamış.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...