Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta Dil Okulu, 10.0 out of 10 based on 4 ratings
8.492 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 9

24 Aralık 2013 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

chamber-college-malta-dilokullari


Popüler Malta dil okullarından biri olan Chamber College 2005 yılında kurulmuştur.

Bir çok Malta dil okuluna oranla öğrencilerine daha fazla seçenekler sunmayı hedefleyen Chamber College'da her ülkeden öğrenciye rastlamak mümkündür. Chamber College Malta konum itibariyle Malta Üniversitesi‘nin tam karşısında yer almaktadır. Okul Gzira’dan Sliema limanına ve Malta’nın en popüler alışveriş merkezlerine sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Chamber College Malta Dil Okulu 300 öğrenci kapasitesine sahiptir. 29 farklı sınıfta öğrencilerine eğitim veren okulun sınıfları klimalı olup interaktif tahtalar ve diğer eğitim teknolojilerine sahiptir. Okul için ücretsiz Wireless, bireysel çalışma merkezi, kütüphane, çatı teras bahçesi, engelli dostu bir binada modern bir eğitim sunmaktaır.Chamber college öğrencileri Malta üniversitesinin spor alanlarından indirimli yada özel kampanyalarla ücretsiz yararlanabilmektedirler. Öğrencilerin sürekli olarak alışveriş yapabilecekleri bir markete sahip olan Chamber college'da derslere giren öğretmenler ingiliz ve amerikan vatandaşıdır.

Chamber College FELTOM (The Federation of English Language Teaching Organisations Malta/ İngilizce Dili Öğretim Kurumları Federasyonu Malta) ve ALTO (Association of Language Travel Organisations/ Dil Seyahat Örgütleri Birliği) tarafından akredite edilmiştir. Aynı zamanda burada sunulan kurslar CSN ve Bildungsurlaub tarafından da kabul edilmektedir. (CSN, İsveçli öğrencilerin burs başvurularının değerlendirildiği yüksek öğretim ulusal ajansıdır. Bildungsurlaub ise, Alman çalışanların mesleklerine yönelik İngilizce dil kurslarına devam etmek istediklerinde ücretli eğitim izni başvurusu yapabilecekleri bir programdır.) Chamber College'da her bütçeye uygun şekilde hitap edecek konaklama türleri vardır. 3 kişilik odalardan 2 kişilik odalara yada tek kişilik özel odalara kadar istediğinizi daha kayıt aşamasında tercih edebilirsiniz.

Chamber College konaklama Aile Yanı Konaklama, Executive Aile Yanı Konaklama (tek kişilik oda+ ayrı banyo+ internet+ kahvaltı+ akşam yemeği), Standart Daire (self servis), 3-4-5 yıldızlı Oteller şeklinde de isteğinize göre konaklama seçenekleri de mevcuttur. Genellikle Tüm Chamber College Konaklamaları okula yürüme mesafesindedir.

Chamber College ,Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Mini Yoğun Genel İngilizce, Cambridge ESOL (PET, FCE, CAE, CPE), IELTS, TOEFL sınav hazırlık kursları, Birebir Kurslar düzenlemektedir.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak Chamber College Malta Dil Okulu'na her yıl onlarca öğrenci göndermekteyiz. Öğrencilerimizden aldığımız geri dönüşler Chamber College'i tüm öğrencilerimize güvenle önerebileceğimiz bir okul haline getirmiştir. Sizler de Malta'da dil eğitimi düşünüyorsanız size de ilk tavsiyelerimizden birisi hiç şüphesiz Chamber College olacaktır. Chamber College Malta Dil Okulu hakkında daha geniş bilgi için bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


chamber-college-2015-fiyatlari


Yurtdışı eğitim alt başlıklar

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

  1. Can dedi ki:

    Chamber college. Benim okulum .:) mayıs 2015 ile eylül 2015 arasında orchidea da kaldım. gerçekten okul güzel de bizde iş yok 🙂 topu topu 15 gün okula gittim. paso gez toz ve ortamlar. buna rağmen ingilizcem gerçekten ilerledi.
    malta’da yığınla türk var ama kimse kimse ile ilgilenmiyor onun için hiç tribe girmeyin. kendinize en kral ortamı yaparsınız. mutlaka cebinizde para olsun. kumarhenelere sarmayın 20 avro ile başlıyorsunuz sonu yok.

  2. Fatih yilmaz dedi ki:

    Malta’da dil okulu denilince ilk akla gelen okuldur. Fiyatları son derece uygun olup bence verdiğiniz paranın tam karşılığını alacağınız okuldur. 2015 senesinde 3 ay kaldığım okuldur. Tavsiye ederim. Kek gibi pahalı malta okullarına paranızı kaptırmayın.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...