Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

Los Angeles ve Dil Okulları

Los Angeles ve Dil Okulları, 9.7 out of 10 based on 3 ratings
3.568 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 9

8 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles Amerika’nın yüz ölçümü itibarı ile en büyük ikinci kenti. Büyük Okyanus’un hemen kıyısındaki Los Angeles, yılbaşını şortla karşılayabileceğiniz kadar ılıman bir iklime sahip.1920’lerden sonra Hollywood’un Dünya sinemasının merkezi haline gelmesi ile yüz yıla yakın süredir Dünya’da adı en çok duyulan şehirlerden birisi olmuştur. Melekler Şehri olarak da bilinen ve dünyaca ünlü bir çok yıldızın yaşadığı Los Angeles, Dil Okulları ile de her sene binlerce öğrenciyi ağırlar.


Los Angeles’ta Neler Yapılır? Nerelere Gidilir?
Los Angeles’ta Dil Eğitimi almak için buraya gelen bir öğrencinin programı ne kadar uzun olursa olsun, bu şehri tam anlamıyla yaşayıp, bu şehirden alacak bir şeyinin kalmaması mümkün değil.Beverly Hills, Hollywood, Disneyland, Şöhretler Kaldırımı, Universal Studios, Malibu, Marina Del Rey, Griffith Park Los Angeles’ta kesinlikle gidip görmeniz gereken yerlerin sadece en çok bilinenleri. Nerdeyse 9-10 ay tıklımtıklım olan plajları gibi Los Angeles’ta gece hayatı da bir kadar canlı ve farklı.


Los Angeles’ta Ulaşım
Los Angeles’ta öğrenciler ve 16 yaşından küçükler hariç genelde otobüs kullanımı pek söz konusu değildir. Arabası olmayanlar için alternatif olarak otobüs ve taksi vardır. Fakat özellikle yılın bazı zamanları trafik sorunu sıkıntı yaşatabilmektedir.


Dil Okulu için Los Angeles’ın Farkı Nedir?
4 mevsim plajların canlı olduğu, gece hayatının ve günlük yaşamın sürekli hareket ve eğlence dolu olduğu bir şehir olsa da eğitim kalitesinden asla taviz vermeyen Dil Okulları vardır. Hem çok iyi bir eğitim alıp, hem de Dünya’nın gözünün üzerinde olduğu bir şehirde yaşayıp eğlencenin limitlerini görmek istiyorsanız Los Angeles tercihiniz olabilir.


Los Angeles dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.
 

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

  1. Cahit Çelebi dedi ki:

    Los Angeles eğitim için olmasada kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biri.
    bu şehirde yürüyerek hiçbir yere gidemeyeceğinizi ve mutlaka araba kiralamanız gerektiğini belirteyim. İşin ilginç tarafı gidilecek yerler de genelde hep birbirlerine uzak (minimum 30 dakika). Bu sebeple LA şehir içi planlarınızı yaparken mutlaka gidiş dönüş süresini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...