Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

LSI Auckland Dil Okulu

LSI Auckland Dil Okulu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
1.625 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 8.0

11 Ekim 2015 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

LSI Auckland Dil Okulunda 'da İngilizce öğrenmek
 

Yeni Zelanda'nın en büyük şehri olan Auckland, ülkenin kuzeyindeki dar topraklara kurulmuştur. Sahip olduğu iki liman sayesinde City of Sails (Yelkenliler Şehri )ünvanını almıştır. Auckland muazzam kumsallara ve yelkenliler için harika doğa koşullarına sahiptir. Hauraki Körfezi'nin adalarına tekne turu, kaçırılmaması gereken bir deneyimdir. Auckland, Yeni Zelanda'nın finans ve iş merkezidir. Ayrıca Elliott Caddesi'ndeki Atrium gibi ilgi çekici alışveriş yerlerine sahiptir. Polinezya ve Maori sanatının dünyadaki en geniş koleksiyonu Auckland Müzesi'nde sergilenmektedir. Yeni Zelanda'nın meşhur yeşil alanlarını görmek isteyenler Batı Auckland'daki Waitakere Ranges'i gezebilir.

 

Yeni Zelanda'nın Kuzey Adası'nda yer alan Auckland, Yeni Zelanda'nın en büyük, ve en güzel şehirlerinden biridir. Tümü yürüyüş mesafesinde olmak üzere Auckland plajlar, limanlar ve dağlarla çevrilidir. Yerel Maori kültürü hakkında'da bilgi edinebileceğiniz Auckland, Yeni Zelanda'da İngilizce öğrenmek isteyen her öğrenciyi mutlu edecek capcanlı bir eğlence ve kültür hayatı sunar.

 

LSI, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulumuz, İngilizce eğitimi için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah dersliklerimiz Myers Park'taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD'lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkanlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı'na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunarız.

 

LSI Auckland Dil Okulu  ve Yeni Zelanda hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim başvuru formu ile teklif isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

  1. Mert dedi ki:

    Lsı diğer ülkelerde nasıldır bilemem ama size Boston lokasyonunu şiddetle tavsiye ederim. 2014 yılında edu vizyon ile Boston dil okulunda 4 ay yoğun İngilizce eğitimi aldım gerçekten İngilizcemi oldukça geliştirdim. Okul belki diğer okullara oranla daha küçük kabul ancak bu kesinlikle bir avantaj. Öğretmenler sizinle daha fazla ilgileniyor ve bu İngilizcenize daha fazla katkı yapmaktadır.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...