Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu

NSTS Malta Dil Okulu, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
1.837 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 8.5

12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur. NSTS Malta Dil Okulu 45 yıllık bir geçmişe sahiptir. NSTS Malta ulusal kalite standartlarını teşvik etmek için 1989 yılında İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu (FELTOM) kurmuştur.

NSTS Malta Dil Okulu 16 derslik, bir öğretmen odası, ücretsiz Wi-Fi Internet Hizmetleri, Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi (CALL) ve diğer yazılım programları olan geniş bir kütüphane bulunmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu geniş güneşlenme terasları ve bir meyve bahçesi vardır.

NSTS Malta Dil Okulu 15 dakika uzaklıkta Hibernia Residence & Hostel ve 15-20 dakika uzaklıkta Sliema sahili, Campus Residence 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu Cambridge ESOL CELTA veya DELTA öğretmen kursları vardır. Eğitim, kariyer ve mesleki gelişim için iyi derecede İngilizce bilmek avantajdır.

NSTS Malta Dil Okulu öğretmenleri büyük ölçüde dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanan bir yaklaşımla iletişimsel dil öğretimi metodolojisi uygulanmaktadırlar.

NSTS Malta öğretmen Eğitim Merkezidir. Cambridge Üniversitesi (CELTA) uluslararası öğretmenlik sertifikası için öğretmen adaylarının hazırlamaktadır. NSTS 1963 yılından bu yana Malta İngilizce Öğretmenliği kurslarını başarı ile vermektedir.

NSTS İngilizce Dil Enstitüsü Malta’da öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için komple dil kursları bir yelpazesi sunmaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınızYurtdışı eğitim alt başlıklar

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

Henüz yurtdışı eğitim sorusu sorulmamış.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...