Sitemizde 15 kategoride toplam 13 yurtdışı eğitim ve 15 yurt dışı eğitim yorumu bulunmaktadır.

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları, 10.0 out of 10 based on 1 rating
1.473 kez okundu.

TECRUBE PUANI: 9.8

11 Ekim 2015 tarihinde eklendi.

Bu yurtdışı eğitime puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Okul ile ilgili diğer bilgiler

Yeni Zelanda'da Eğitim

 

Yeni Zelanda’da yaşam koşulları itibariyle dünyanın en beğenilen ülkeleri arasında yer almaktadır. Avustralya yakınlarında ve Güney Büyük Okyanus’ta yer alan bir adalar ülkesi olan Yeni Zelanda refah düzeyinin yüksekliğiyle dikkat çeker.

 

Yeni Zelanda’nın Güney Yarıküre’de veya ekvatorun güneyinde olması, mevsimlerin kuzey yarım küredekilerin tam tersi olması anlamına gelir. Yazın en sıcak ayları Ocak ve Şubat olup en soğuk aylar Haziran ve Temmuzdur.

 

Yeni Zelanda iklim olarak genellikle ılıman havaya sahiptir. Ülkenin kuzey kesimleri suptropikal iklimin etkisindedir. Buna karşın ülkenin güney adasının iç kesimlerinde sıcaklık kışın -10 dereceye kadar iner. Ülkenin okyanus kıyıları ise haliyle daha yumuşak ve yağışlı bir iklime sahiptir. Yazları daha da sıcak olup 20-33 arasında dereceler arasında olup oldukça da güneşlidir. Yeni Zelanda, ‘Transparency International 2013 Yolsuzluk Algılama Endeksi’ne göre Danimarka ile birlikte 100 üzerinden 91 puan alarak dünyanın en temiz ülkeleri arasında en üst sırada yer almıştır.

 

Yeni Zelanda'da İngilizce öğrenin ve dünyanın en muhteşem manzaralarına sahip bu renkli ülkenin dost canlısı ve stresten uzak yaşam tarzının tadını çıkarın. Kültür ve atraksiyon dolu kentlerinden ihtişamlı dağlarına, yeşil çayırlarına ve büyüleyici sahil şeridine kadar Yeni Zelanda yaşamak ve dil öğrenmek için dünyanın en güzel yerlerinden biri.Yeni Zelanda Eğitim sitemi hakkında bilgi için TIKLAYINIZ

 

Yeni Zelanda dil okulları hakkında bilgi için TIKLAYINIZ

 

Yeni Zelanda dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında geniş bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Soru ve Cevapları

Henüz yurtdışı eğitim sorusu sorulmamış.

Yurtdışı eğitim programları hakkında sorunuzu aşağıya yazabilirsiniz.

...